Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Ys: The Oath in Felghana [PSP] [USA] [ENG]

Ys: The Oath in Felghana [PSP] [USA] [ENG]
Kategoria: » »
Dodane: 24/07/2017
Rozmiar: 709.75 MB
Uploader: przemashsk (9)
seed(ów): 3
leecher(ów): 1
Pobrane: 5
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
Info

Gatunek: RPG, hack'and'slash, jRPG.

Ys: The Oath in Felghana to zręcznościowe japońskie RPG wyprodukowane przez doświadczone studio Falcom. Jest to remake znacznie starszej produkcji zatytułowanej Ys III: Wanderers From Ys. W porównaniu z pierwowzorem kompletnemu przeobrażeniu uległa grafika i system walki.

Podobnie jak w przypadku większości odsłon serii w The Oath in Felghana głównym bohaterem jest Adol Christin. Wraz ze swoim przyjacielem imieniem Dogi po ośmiu latach nieobecności powraca do wioski Redmont. Na miejscu szybko odkrywają, że kraina Felghana została opanowana przez krwiożercze monstra. Co gorsza, lokalny wulkan znowu się uaktywnił, a władca królestwa bezlitośnie wyzyskuje swoich podwładnych. Jak na prawdziwych bohaterów przystało Adol i Dogi będą musieli własnymi rękoma przywrócić w Felghanie porządek oraz sprawiedliwość.

Fabuła w rzeczywistości odgrywa niewielką rolę. Zamiast tego gra koncentruje się na mordowaniu potworów, zbieraniu skarbów oraz eksplorowaniu lokacji i każdy z tych elementów został wyśmienicie wykonany. Walka toczy się w czasie rzeczywistym i rezultat starć zależy przede wszystkim od zręczności samego gracza. Autorzy przygotowali prosty system sterowania, który jednocześnie pozwala na wyprowadzanie wielu różnych ciosów, ataków specjalnych i combosów.

Ys: The Oath in Felghana duży nacisk kładzie też na element eksploracyjny. Podczas przygód trafia się często na niedostępne lokacje, do których można się dostać dopiero po nabyciu specjalnych umiejętności. Zabawę uatrakcyjniają starcia z potężnymi bossami, których pokonanie wymaga wymyślenia nowych taktyk walki.

Gra zadebiutowała w Japonii w 2005 roku na pecetach. Wypuszczona pięć lat później wersja na konsolę przenośną PSP może pochwalić się wieloma usprawnieniami, w tym ulepszoną oprawą graficzną.

Tryb gry: single player  
Szczegóły torrenta
Tracker udp://9.rarbg.com:2710/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » [Zgłoś błąd]
Dodane 24-07-2017
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
_ visit www.PORTALROMS.com for more games _.url 0.05 KB
Ys - The Oath in Felghana (USA) (PSN).zip 709.75 MB
2 plików
Brak komentarzy...